SAPADERE KANYON

Grupą zwartą naszych jeepobusów ruszacie w góry Taurus, 20 km na wschód za Alanyą. W jeszcze niezaturyszczone górskie rejony… Po drodze zatrzymujecie w kilku róznych i ciekawych miejscach, które możecie fotografować i filmować, lub się nimi po prostu pozachwycać…:). Jeden z postoi , to osada Nomadów i tu możliwość spróbowania „gozleme”- to takie tureckie naleśniki. Po drodze podziwiacie piękne widoki na góry i okolice oraz rozciągające się tam licznie plantacje cytrusów i bananów.
Jedną z atrakcji jest Jaskinia Krasnoludów. Jest to jedna z większych jaskiń na tureckiej riwierze i na pewno warta obejrzenia i zwiedzenia.
No i oczywiście perełka tej wycieczki – Kanion Sapadere. Spacer drewnianym mostem wzdłuż kanionu, o długości ok.800m . Nad Wami skrawek nieba, z dwóch stron zbocza skalne, z których spływają wodospady. Pod Wami przejrzysty, błękitny, rwący potok… Dech w piersiach zapiera !!!
Obiad jecie w nietypowej restauracji na rzece Dimcay. U nas można w niektórych restauracjach popłynąć, a tutaj można popływać a i pstrągi w potoku połowić.
Jednym słowem moc emocji, przecudne widoki, świetna zabawa, nic dodać, nic ująć,
Wycieczka na piątkę z plusem !!!

 

Wyjazdy codziennie
Cena 22 euro
Dzieci
0-6 – bezpłatnie
7-12 połowa ceny
W cenie transfer, ubezpieczenie, obiad, wejście do kanionu, wejście do jaskini
Opłaty dodatkowe napoje