SAPADERE – SAFARI

Jeepobusami ruszacie w góry Taurus, 20 km na wschód za Alanyią. W jeszcze niezaturyszczone górskie rejony… Pierwszy postój jest na plantacji bananów, z której będziecie mogli podziwiać piękne widoki na Alanye i okolicę. Jadąc przez góralskie wioski mijacie plantacje kiwi oraz miejsca w których wydobywa się marmury i granity.

Atrakcją tej wycieczki jest również Jaskinia Krasnoludów, jedna z większych jaskiń na tureckiej riwierze i na pewno warta obejrzenia.

No i oczywiście „perełka” tej wycieczki – Kanion Sapadere.Spacer drewnianym mostem wzdłuż kanionu, o długości ok.800m . Nad Wami skrawek nieba, z dwóch stron zbocza skalne, z których spływają wodospady. Pod Wami przejrzysty, błękitny, rwący potok… Dech w piersiach zapiera !!!Ci, którym nie straszna zimna woda mogą wykąpać się pod wodospadem.Dodatkową atrakcją na tej wycieczce jest bitwa na wodę 🙂 Restauracja, w której zjecie obiad jest nietypowa, gdyż znajduje się na rzece Dimcay. Oprócz smacznego obiadu, macie tam też możliwość popływania w potoku lub w basenie 🙂 Jednym słowem moc emocji, przecudne widoki, świetna zabawa, nic dodać, nic ująć. Wycieczka na piątkę z plusem !!!

To nie jest “grzeczna” wycieczka , spodziewajcie sie szalonej jazdy , głośnej muzyki i bitwy na wode !

Wyjazdy Codziennie
Cena 25 euro
Dzieci
0-4 – bezpłatnie (brak oddzielnego miejsca w jeepobusie)
4-10 – połowa ceny
W cenie transfer, ubezpieczenie, polski pilot, wejście do kanionu, wejście do jaskini , obiad
Opłaty dodatkowe napoje