ALANYA REJS STATKIEM

Rozkoszny, relaksujący dzień możecie spędzić na trzypoziomowym statku, opływając wybrzeże morza śródziemnego z jego zatokami i jaskiniami:
– Jaskinia piratów (ok. 300m długości, piraci ukrywali tam swoje zdobycze, latem panuje w niej przyjemny chłód, zimą ciepełko)
– Jaskinia fosforyzująca (duża zawartość fosforu w skałach daje efekt mieniącej się wody, podpływają tam do nas ławice złotych rybek)
– jaskinia kochanków.

Zabieramy was na piracki statek. Płyniecie wzdłuż wybrzeża Alanyi, zatrzymując się w wielu miejscach. Możecie skakać ze statku, pływać. Ci, co słabiej pływają dostają kapoki. Na pokładzie też czeka na Was wiele atrakcji: dyskoteka w pianie , animacje dla dzieci i nie tylko… Zwiedzacie przepiękną Alanię od strony morza. Zatrzymujecie się w kilku miejscach: przy Czerwonej Wieży, przy plaży Kleopatry, przy jaskiniach: piratów, kochanków, fosforyzującej, w porcie jachtów, przy plazy Ulas, i ostatni postój na otwartym morzu – tam czekamy na delfiny, czyściutka i cieplutka woda. Bawcie się, opalajcie, pływajcie, zwiedzajcie i nie zapomnijcie robić zdjęć. Szykujecie się tak jak na plaże, czyli stroje kąpielowe, ręcznik i kremy do opalania, ale z filterkiem.

Udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń!!!

Wyjazdy codziennie
Cena 17 euro
Dzieci
0-4 – bezpłatnie ( nie ma oddzielnego miejsca w busie)
4-10 – połowa ceny
W cenie transfer, ubez., obiad, napoje bezalkoholowe
Opłaty dodatkowe alkohol