NURKOWANIE

Wycieczka jest zarówno fajną zabawą dla amatorów, jak i dla tych co już kiedyś nurkowali. Nurkujemy ze statku, który jest zakotwiczony na morzu. W Alanyi znajduje się Międzynarodowe Centrum Nurkowania. W asyście i pod opieką profesjonalnych instruktorów będziecie mieli możliwość podziwiać z bliska cudowny podwodny świat Morza Śródziemnego.

W programie dla amatorów przewidujemy dwa zejścia na około 15 minut. Dla nurkujących z certyfikatami przewidziane są inne atrakcje…

Osoby, które nie nurkują, mogą brać udział w tej wycieczce jako osoby towarzyszące.

Ważne jest, żeby pomiędzy nurkowaniem a Waszym lotem była minimum 24 godzinna przerwa (różnica ciśnień). Fantastyczna przygoda, niezapomniane wrażenia i możliwość podziwiania podwodnej fauny i flory Morza Śródziemnego.

Po drodze na wycieczkę zabieramy też Turystów z innych hoteli, jeżeli kierowca nie przyjedzie do 10 minut, czekajcie spokojnie. Gdyby opóźnienie przekroczyło 15minut kontaktujcie sie z nami.

 

 UWAGA!!! Nurkowanie od 12 roku życia oraz Kochani jeżeli kupujecie zdjęcia i filmy, najpierw je sprawdźcie a potem zapłaćcie! My za nie odpowiadamy.

Wyjazdy codziennie
Cena 35 euro
osoba towarzysząca 20 euro
W cenie transfer, ubezpieczenie, sprzęt do nurkowania, obiad
Opłaty dodatkowe napoje