TAZI KANYON (DIABELSKI KANION) + SELGE

Są takie miejsca na Ziemi, które trzeba zobaczyć. A to jest jedno z nich !!!
Tym razem zabieramy Was do Kanionu Antycznych Mostów – „Koprulu Kanyon”, ale nie na rafting… Zatrzymujemy się po drodze w kilku ciekawych miejscach: przy jednym z antycznych mostów , u źródeł górskiego potoku, a potem to już ścieżką górską przez las naszymi jeepobusami , prosto do Diabelskiego Kanionu.
Kolejną atrakcją będą ruiny antycznego miasta Selge. Położone jest ono na wysokości ok. 1250 m n.p.m. Historia Selge sięga czasów wojny trojańskiej czyli XIII wieku p.n.e. Będziecie tam mogli podziwiać zabytek kultury antycznej, amfiteatr rzymski z ll w n.e. Całe miasto otaczają niesamowite skały ( Adam Kayalar), do złudzenia przypominające formacje skalne w Kapadocji.

Krajobraz i cudowne widoki z nad przepaści w kanionie, antyczne ruiny z czasów starożytnej Grecji, Rzymu i Bizancjum, skalne rzeźby natury… to wszystko tu z nami zwiedzicie i zobaczycie w ciągu kilku godzin.

Po tych wszystkich emocjach i wrażeniach czeka na Was smaczny obiad w restauracji nad górskim potokiem. Tam też będziecie mogli zażyć orzeźwiającej kąpieli 🙂

Tak blisko i w tak krótkim czasie zobaczyć to wszystko wydaje się niemożliwym…

Ale nie z nami !!!

Cena 29 euro
Dzieci 0-4 – bezpłatnie (nie ma oddzielnego miejsca w autobusie)
4-10 –  połowa ceny
Wyjazdy środa,sobota
W cenie transfer, ubezpieczenie, polski pilot, obiad
Opłaty dodatkowe napoje